iletisim@event312.com

Bodrum

Bodrum Turları ile Doğaya Aralanan Kapı

Ege'nin muhteşem koyları, eşsiz doğası, mis gibi havası ve içerisinde kaybolacağınız manzarası Ankara çıkışlı Bodrum turları ile artık çok yakın. Ankara'ya kısa bir mola vermek isteyenler için Bodrum turlarımızla etkisi uzun bir yolculuğa çıkıyoruz... Siz de şehri geride bırakmak isteyenlerdeniz bembeyaz evleri, begonvilli sokakları, gizemli koyları, yöresel lezzetleriyle Bodrum sizi bekliyor. Ege'nin, Muğla'nın ve her yıl milyonlarca turistin kalbi Bodrum'da atıyor.

Bütün yılın çoğunlukla ev-iş arası akan monotonluğunu kırmak mı istiyorsunuz? Bodrum sınırsız eğlence hayatıyla sizi bekliyor. Gürültü, karmaşa ve hızdan yoruldunuz ve dinginliğe mi ihtiyacınız var? Bodrum turları ile bunu hem hesaplı hem de planlama süreciyle yorulmadan yapabilirsiniz. Yeni yerler keşfedip yeni insanlarla tanışmak, farklı lezzetlerle kültürel değerleri keşfetmek mi size iyi geliyor? Tüm renkleri ve misafirperverliğiyle Bodrum kapılarını size açıyor.

Yazı başka güzel, baharı başka güzel, kışı başka güzel Bodrum'da unutulmaz bir tatil fırsatı sizi bekliyor. Şimdi, Bodrum tatil turları ile bir nefes mola!

Bodrum Tatil Turları ile Keşfetmenin Heyecanı

Dünyaca ünlü popüler bir tatil noktası olan Bodrum; tarihiyle, doğasıyla, deniziyle, eğlence hayatıyla, hareketli plajlarıyla ve sıcacık yöre insanıyla açık bir davetiye gibi...

Kumbahçe sahili, Ortakent, Bardakçı Koyu, Torba, Gümbet, Bitez, Yalıkavak, Gündoğan, Orak Adası, Turgutreis, Gümüşlük, Türkbükü, Güvercinlik… İster Ege’nin eşsiz koylarına ve adalarına eğlence dolu tekne turları; ister hareketli, cıvıl cıvıl, enerji dolu sahillerde tertemiz ve dingin denizin tadı... Siz nereden başlamak istersiniz?

Bodrum’a giden tarih meraklıları soluğu Bodrum KalesiSualtı Arkeolojisi Müzesi ya da Bodrum Antik Tiyatro’sunda alırken, Sanat Güneşi Zeki Müren’i merak edenler ise Zeki Müren Müzesi’ni keşfe çıkar dersek yanlış olmaz. Ayrıca Dünya’nın yedi harikasından biri de Bodrum’da buluyor: Kral Mausollos’un Mezarı.

Bodrum turu ile kalabalık kentten kaçan ve adrenalin arayanlar, adrenalin ihtiyacını elbette Bodrum Aqualand ile karşılıyor. Sabaha kadar eğlenmek isteyenler içinse rotada Bodrum Barlar Sokağı var.

Özellikle yaz aylarında Bodrum’un gecesi ile gündüzü birbiri içinde erir diyebiliriz. Gündüz ayrı bir eğlence, gece ayrı bir eğlence… Kısacası Bodrum’un bohçasında, tüm misafirlerine göre bir şeyler var. Hayalinizde nasıl bir tatil olursa olsun, hayalinizdeki tatili Bodrum’da bulacağınıza eminiz. Biz de hesaplı Bodrum tatil turlarımız ile hayalinizdeki tatilde size eşlik edebiliriz.

Ankara Çıkışlı Bodrum Turları Denize Yelken Açıyor…

Tatile gitmek şüphesiz ki harika bir deneyim. Tabii bir de planlama, organize etme ve rezervasyon süreçleri olmasa…

Bodrum'u keşfetmek isteyen ancak bu keşif sürecini planlamak için zaman bulamayan tatilseverler için Ankara çıkışlı Bodrum tatil turları ile sorunlarınızı çözüyoruz. Kendinizi, her bütçe hitap edecek şekilde hazırlanmış Bodrum tur paketlerimize bırakabilir, sizin için tüm planlamayı yapmamızı keyifle izleyebilirsiniz.

Odağımıza; keşfetmenin heyecanını, deneyimlemenin dönüştürücü gücünü ve anı biriktirmenin keyfini alıyor ve Bodrum tatil turları ile sizi sorunsuz bir süreçte şehirden kaçıyoruz. Her anını ve detayını, yıllardır edindiğimiz deneyimle biçimlendirdiğimiz muhteşem bir Bodrum tatili sonrasında ise harika anılar ve damakta kalan tatla Ankara’ya geri dönüyoruz.

Sizi Düşünen Bodrum Tur Fiyatları

Ulaşım, konaklama, yeme-içme, eğlence, farklı gezi rotalarıyla birlikte bir “bütün” olarak düşünülüp planlanmış ve dolayısıyla çok daha ekonomik olan Bodrum tur fiyatları avantajlarından faydalanarak eşsiz bir Bodrum tatili yapabilirsiniz. Ulaşım ve konaklama tercihlerinize, turun kapsamına, gün sayısına ve gitmek istediğiniz sezona göre değişiklik gösteren Bodrum tur fiyatları bilgisi için ekibimizle iletişime geçebilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Açık bir davetiye gibi bekleyen Bodrum'u keşfetmenize olanak tanıyacak Bodrum tur fiyatlarımızla siz de şehrin kaosundan sıyrılıp denize yelken açabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon: 0552 311 0312 ve www.event312.com

Bodrum

Harita