iletisim@event312.com

Mabel Matiz Konseri | ATO Congresium

Söğütözü Cad. No:1/A ÇANKAYA / Ankara

Beğeniler

0 kişi begendi

Başlangıç ​​Saati

21.00

Konum

Congresium

Açıklama

 

Mabel Matiz, en sevilen şarkılarını seslendirmek için şehrine geliyor.
Mabel Matiz, 8-9 Mart'ta Atlantis Yapım organizasyonu ile en sevilen şarkılarını ATO Congresium’da Ankaralı sevenleriyle buluşturuyor!

Etkinlik Kuralları

 
-6 yaş altı katılımcılar alana alınmamaktadır. Her katılımcı bilete tabiidir.
-Etkinlik başladıktan sonra gelen seyircilerimizin satın almış oldukları koltuğa oturamama durumundan Biletix ve Organizatör sorumlu değildir. 
-Organizatör firma ve Biletix geç kalan misafirler için koltuk garantisi vermez. Bu sebeple etkinliğe konser saatinden önce gelmenizi önemle rica ederiz.
-Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.
-Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
-Organizasyon sahibi etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
-Etkinlik alanına yiyecek, içecek alınmamaktadır.
-Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilmemektedir.
-Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir.
-Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
-Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır.
-Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
-Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Tür

Müzik

Konum

Event312 Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

1.900 ₺ en düşük

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
en düşük
1.900 ₺