iletisim@event312.com

Ankara Çıkışlı Erciyes Kayak Turu | 2 Gece 2 Gün

Duration

2H

Tour Type

Erciyes Turu

Group Size

45 persons

Location

Erciyes

Overview

ANKARA ÇIKIŞLI ERCİYES KAYAK TURU ERCİYES TURU | ERCİYES OTELLERİ | KAYAK TURLARI | ANKARA ÇIKIŞLI TURLAR

3 Farklı Otel Seçeneği İle Mükemmel bir Kayak Tatiline Hazır mısın? KİŞİ BAŞI 2690TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA TEMEL KAYAK EĞİTİMİ DAHİL AKŞAM KAYAĞI TRANSFERİ DAHİL OTOBANDAN EN AZ 1 SAAT ERKEN VARIŞ ERCİYES KAYAK TURLARI HER HAFTA KAYSERİ'NİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA İMKANI İLE HER HAFTASONU 2 GECE 2 TAM GÜN ERCİYES TURLARI OCAK, ŞUBAT, MART AYLARI BOYUNCA KESİN KALKIŞLIDIR! PARK OTEL KAYSERİ - 2690 TL KÖŞK OTEL ( YENİLENEN ODALARI İLE) - 2990 TL DEDEMAN PARK KAYSERİ - 3990 TL

Erciyes Kayak Turu: Beyazın Büyülü Dünyasında Unutulmaz Bir Macera

Kışın taptaze beyaz örtüsüyle kaplı Erciyes Dağı, kayak severlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazır! Ankara çıkışlı Erciyes Kayak Turu, 3 farklı otel seçeneği ile muhteşem bir kayak tatiline davet ediyor.

Bu heyecan verici macera, kişi başı 2690TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Temel kayak eğitimi de paket dahilinde yer alıyor, böylece her seviyeden kayak tutkunları için unutulmaz bir deneyim sağlanıyor. Akşam kayağı transferi ise konforlu bir ulaşım imkanı sunarak tatilcilerin keyfini arttırıyor. Ayrıca, otobandan en az 1 saat önce varış sağlanarak zaman kaybı minimize ediliyor.

Ankara'nın en deneyimli ekibiyle gerçekleşen Erciyes Kayak Turları, her hafta Kayseri'nin seçkin otellerinde konaklama imkanıyla misafirlerini ağırlıyor. Ocak, Şubat ve Mart ayları boyunca her hafta sonu kesin kalkışlarla gerçekleşen turlar, kışın keyfini doyasıya yaşamak isteyenleri bekliyor.

Erciyes'te konaklama seçenekleri arasında Park Otel Kayseri 2690 TL, Köşk Otel (yenilenen odalarıyla) 2990 TL ve Dedeman Park Kayseri 3990 TL olarak sunuluyor. Her otelde konfor ve kalite bir araya gelerek, kayak tutkunlarına unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Erciyes Kayak Turu, karla kaplı zirvelerde kaymanın keyfini yaşamak isteyenler için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu macera dolu tatil, doğanın güzellikleriyle iç içe olma fırsatı vererek, unutulmaz anılar biriktirmek isteyenleri bekliyor. Hazırsanız, beyazın büyülü dünyasına adım atın ve Erciyes'in zirvesinde unutulmaz bir kış macerasının tadını çıkarın!

Included/Excluded

2 Gece Otel Konaklaması
Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
2 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
1 Gün Akşam Yemeği Set menü
1 Gün Gece Kayağı Transfer Hizmeti
Event312 Refakat Hizmeti
Temel Kayak Eğitimi
Seyahat Sağlık Sigortası
Araç İçi Premium İkram Paketi
Öğle yemekleri
Şahsi harcamalar
Kayak Takımı 400₺
Snowboard Takımı 500₺
Mont 150₺
Pantolon 150₺
Gözlük 100₺
Eldiven 100₺
Kask 100₺
Telesiyej 7 Çıkış 300₺ - 14 Çıkış 430₺ - 30 Çıkış 830₺

Itinerary

Themes

Macera
Eğlence
Doğa ve Spor
Aile ve Çocuklar
Lüks ve Konfor
Otel ve Konaklama
Kayak ve Kış Sporları
Ulaşım ve Transfer

Duration

2 Gece

Transportation

Otobüslü

Event312 Verified

Member Since May 2021

2.690 ₺ from

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
from
2.690 ₺